PRACUJ U NÁS

Stále rozšiřujeme náš tým. Pokud jsou Ti blízké naše hodnoty (Statut Adato Paradigma), máš spojení s naším posláním a cítíš radost ze života, napiš nám. 

Práce u nás je zajímavá nejen z pohledu profesního i z pohledu lidského rozvoje. Naše poslání naplňujeme jak v rámci organizace, tak i uvnitř nás samotných. 

Aktuálně otevřené pozice:

Co jsme zač:

Jsme technologická nezisková organizace sídlící v Praze na Smíchově. Máme v sobě od všeho trochu: založil nás Libor Malý, jako organizaci, která do světa šíří hodnoty lidskosti, slušnosti a boje za lepší svět s vědomím, že to není fráze a je to komplikovaná záležitost. Zároveň jsme parta lidí s hlubokým zájmem o technologie. Prošli jsme komerční sférou a Adato je naše odpověď na to, co nás tam štvalo a zároveň místo, kde uplatňujeme co jsme se tam naučili.

Koho hledáme:

90% naší práce je návrh a příprava aplikací do produkce, testování a zlepšování existujících funkcí. Naše aplikace vycházejí z nativních komponent pro iOS a Android a je potřeba mít alespoň trochu zkušeností s oběma systémy a jejich vizuálním jazykem. Součástí práce je příprava podkladů pro programování a je tedy potřeba umět, nebo se naučit pracovat v Zeplinu. Náplní práce bude hlavně vytváření UI aplikací, komponent, ikon, základní typografie a vektorová ilustrace a animace.

* Potřebujeme člověka orientovaného na vektorovou grafiku

* Upřednostňujeme schopnost se rychle učit před rozsáhlými zkušenostmi v oboru

* Dobrá znalost aplikace Sketch nebo Figma

* Základní zkušenost s aplikací Zeplin

* Obecná znalost práce s komponentami a designovými systémy

* Výhodou je znalost prototypovacích nástrojů

Co nabízíme:

* práci na rozsáhlém, technicky i společensky zajímavém projektu

* velmi flexibilní pracovní dobu, vše záleží na dohodě, část týdne je ale potřeba být s námi v Praze

* technické a softwarové vybavení podle požadavků

* respekt k osobnímu času, odpočinku

* nemáme absolutně žádné předsudky vůči ničemu a nikomu

Kontakt: JURA IBL